KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Teckning 3456029
nr 345 6029
Teckning
1700-tal, 10x15, batalj
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
måndag 31 januari 2005
300 kr
400 kr
400 kr
450 kr
600 kr
800 kr
700 kr
800 kr